2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba paroplynového zdroje 3 v teplárenské lokalitě Mělník a zdroj chladící vody, potrubní řád a chladící věž pro nový zdroj PPC3
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování dokumentace pro provádění stavby a realizační dokumentace, v souladu s ní provedení stavebních prací souvisejících s realizací nového paroplynového teplárenského zdroje 3 v teplárenské lokalitě Mělník včetně pomocných technologií, přivedení energií a jejího napojení na stávající horkovodní soustavu a dále realizace chladící vody, potrubního řádu a chladící věže pro nový zdroj PPC3, a to v souladu a rozsahu dle Smlouvy a jejích příloh, zejména přílohy 1 – Technická specifikace Objednatele, části 4 této Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/25/V00028966
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung
5. Los
Los: LOT-0001