2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inženýrské sítě a komunikace – Cukrovar I. etapa, Němčice nad Hanou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybudování dopravní a technické infrastruktury v lokalitě bývalého cukrovaru („Velká plocha“) na východním okraji města Němčice nad Hanou. Projekt připravuje území pro budoucí výstavbu rodinných domů a zahrnuje realizaci komunikací, parkovacích zálivů a chodníků, splaškové a dešťové kanalizace včetně čerpací stanice, vodovodu, veřejného osvětlení a přípojky NN. Výstavba je rozdělena do dvou etap (západní a východní část území) a je navržena v souladu s územním plánem města.
Interne Kennung: VZ Cukrovar
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien