2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding switches en access points
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op de Europese aanbesteding voor switches en access points in 1 perceel. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de laagste prijs’ het uitgangspunt is. Deze openbare Europese aanbesteding zal moeten leiden tot de beste prijsstelling. Het doel is om voor de Aanbestedende dienst switches en access points aan te schaffen waarbij de raming ervan ruimschoots de Europese drempelwaarde overstijgt. De raming voor de volledige contractduur van 48 maanden (na gunning) zal naar verwachting uitkomen op € 950.000,- (exclusief btw). De realisatie zal afhangen van de aanwezige budgetten, noodzakelijke vervangingen, het mogelijk niet vervangen (eventuele krimp of groei van de organisatie door minder of meer leerlingen) en eventuele uitbreidingen van switches en access points.
Interne Kennung: ZAAM25ICT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om één raamovereenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden en een verlenging daarna van tweemaal 12 maanden. De maximale looptijd komt daarbij uit op 48 maanden.