See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i środków dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków oraz środków dezynfekujących na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 696254-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 77
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 79
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 83
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa środków dezynfekujących na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 90
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 91
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 93
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 96
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet nr 97
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 99
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 100
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 101