2. Verfahren
Verfahren
Titel: Boligkontoret Danmark - udbud af pensions- og sundhedsforsikringsaftale
Beschreibung: Udbud af Boligkontoret Danmarks firmapensionsordning og sundhedsforsikring.
Interne Kennung: 274021882
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Indhentning af tilbud på pensions- & sundhedsaftale.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0000