220738-2026 - Ergebnis
Tschechien – Container-Lagerungssystem – Samoobslužná čerpací stanice Staré Město
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSamoobslužná čerpací stanice Staré Město
Beschreibung3.2 Jedná se o dodávku a umístění přenosného čerpací stroje AVK (dále jen „AVK“) pro bezobslužný výdej a prodej PHM, výrobku povinně certifikovaného jako celku podle nařízení vlády 23/2003 Sb. a v souladu se zákonem č.22/1997 Sb. v platném znění včetně zpevněných přístupových ploch a jeho dopravní napojení v extravilánu obce Staré Město při silnici II/446
Interne Kennung251124
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44614300 Container-Lagerungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelSamoobslužná čerpací stanice Staré Město - dodávka čerpací stanice
Beschreibung3.2 Jedná se o dodávku a umístění přenosného čerpací stroje AVK (dále jen „AVK“) pro bezobslužný výdej a prodej PHM, výrobku povinně certifikovaného jako celku podle nařízení vlády 23/2003 Sb. a v souladu se zákonem č.22/1997 Sb. v platném znění.
Interne Kennung251124_dodávka
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna závazku se řídí příslušným ustanovením § 222 ZZVZ.
LosLOT-0002
TitelSamoobslužná čerpací stanice Staré Město - Stavba
BeschreibungZpevněných přístupových ploch a dopravní napojení čerpací stanice v extravilánu obce Staré Město při silnici II/446.
Interne Kennung251124 - stavba
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten