2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona i przywracanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych wraz z tworzeniem miejsc ochrony różnorodności biologicznej na terenie WMCCP w Olsztynie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługę zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona i przywracanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych wraz z tworzeniem miejsc ochrony różnorodności biologicznej na terenie WMCCP w Olsztynie”, finansowana ze środków FEWM.02.12-IZ.00-001/25 Ochrona bioróżnorodności, Typ 2 Ochrona i przywracanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych w szczególności na obszarach zurbanizowanych, tworzenie miejsc ochrony różnorodności biologicznej na obszarach miejskich oraz pozamiejskich w oparciu o gatunki rodzime, zazielenianie przestrzeni miejskiej oraz inwentaryzacja zieleni w miastach jako element takiego projektu; Finansowane z: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur 2021-2027. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje 1) materiały nasadzeniowe, 2) sprzęt, narzędzia i materiały niezbędne do zrealizowania przedmiotu umowy (nawóz, kora, środki ochrony roślin itp.), 3) zagospodarowanie stanowiących odpady materiałów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach wraz z aktami wykonawczymi, powstałymi w związku z realizacją przedmiotu umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 830970-2025
Interne Kennung: SZP.2422.52.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona i przywracanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych wraz z tworzeniem miejsc ochrony różnorodności biologicznej na terenie WMCCP w Olsztynie”.