See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa G 7 części w zakresie realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - KPS 15/218 relacji Łódź - Głowno - Łowicz - Nieborów - Łódź, KM 15/2010 - miasto Łódź, KM 15/2011 - miasto Łódź, KM 15/2012 - miasto Łódź, KM 15/2015 - miasto Łódź, KM 15/2020 - miasto Łódź, KM 15/2022 - miasto Łódź
Beschreibung: Usługa G 7 części w zakresie realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - KPS 15/218 relacji Łódź - Głowno - Łowicz - Nieborów - Łódź, KM 15/2010 - miasto Łódź, KM 15/2011 - miasto Łódź, KM 15/2012 - miasto Łódź, KM 15/2015 - miasto Łódź, KM 15/2020 - miasto Łódź, KM 15/2022 - miasto Łódź
Vorherige Bekanntmachung: 838987-2025
Interne Kennung: BZ.26.654.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Numer kursu KPS 15/218
Interne Kennung: BZ.26.654.2025 - część nr 1
Menge: 32 279 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 5 730 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 5 730 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0002
Beschreibung: Numer kursu KM 15/2010
Interne Kennung: BZ.26.654.2025 - część nr 2
Menge: 5 310 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 573 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 573 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0003
Beschreibung: Numer kursu KM 15/2011
Interne Kennung: BZ.26.654.2025 - część nr 3
Menge: 8 404 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 955 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 955 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0004
Beschreibung: Numer kursu KM 15/2012
Interne Kennung: BZ.26.654.2025 - część nr 4
Menge: 6 876 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 764 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 764 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0005
Beschreibung: Numer kursu KM 15/2015
Interne Kennung: BZ.26.654.2025 - część nr 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Numer kursu KM 15/2020
Interne Kennung: BZ.26.654.2025 - część nr 6
Menge: 12 606 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 1528 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 1528 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0007
Beschreibung: Numer kursu KM 15/2022
Interne Kennung: BZ.26.654.2025 - część nr 7
Menge: 6 685 Kilometer