220855-2026 - Ergebnis
Tschechien – Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff – Rámcová dohoda na dodávky kryogenních kapalin pro MFF UK 2026–2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky kryogenních kapalin pro MFF UK 2026–2027
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou dodávky kryogenních kapalin (kapalné helium a kapalný dusík) pro Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111300 Helium, 24111800 Flüssigstickstoff
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungRámcová dohoda na dodávky kryogenních kapalin pro MFF UK 2026–2027