2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Landbouwvoertuigen, grondverzet-, tuin- & parkmachines en aanverwant materieel voor Yuverta
Beschreibung: Welkom bij het Dynamisch Aankoopsysteem voor Landbouwvoertuigen, grondverzet-, tuin- & parkmachines en aanverwant materieel voor Yuverta. Via dit DAS worden op een rechtmatige en doelmatige wijze diverse categorieen m.b.t. Landbouwvoertuigen, grondverzet-, tuin- & parkmachines en aanverwant materieel ingekocht. Hierbij kan het gaan om de levering (koop, huur of lease) en (optioneel) het onderhoud van de Landbouwvoertuigen, grondverzet-, tuin- & parkmachines en aanverwant materieel. Yuverta heeft gekozen voor een DAS, om zo een maximale deelname van de markt te borgen en om een zo groot mogelijke diversiteit van Landbouwvoertuigen, grondverzet-, tuin- & parkmachines en aanverwant materieel te kunnen verkrijgen. Momenteel is het mogelijk om aan te melden voor de volgende categorieën: Tractoren (incl. verwisselbare werktuigen en aanhangers) Grondverzetmachines Tuin, park machines en aangedreven handgereedschap Intern tansportmaterieel (heftrucks) Aanhangers (voor achter auto/bus) Voor de volledigheid verwijzen wij u graag naar bijbehorende Toelatingsleidraad Landbouwvoertuigen, grondverzet-, tuin- & parkmachines en aanverwant materiee. Graag nodigen wij u uit om een aanmelding te doen. LET OP: u dient (eenmalig) een aanvraag tot toetreding tot het dynamisch aankoopsysteem in te dienen. Na toelating door Yuverta bent u pas deelnemer aan het dynamisch aankoopsysteem en kunt u inschrijven op offerteaanvragen (minicompetities).
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch Aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 16700000 Traktoren, 16720000 Gebrauchte Traktoren, 34223300 Anhänger, 42415100 Hubwagen, 42600000 Werkzeugmaschinen, 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile, 43830000 Elektrowerkzeuge, 51530000 Installation von Werkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000