See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa maszyn, urządzeń i systemów nowoczesnego rolnictwa w celu realizacji działań testowych i demonstracyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyn, urządzeń i systemów nowoczesnego rolnictwa w celu realizacji działań testowych i demonstracyjnych w tym: a) Ciągnik rolniczy z systemem prowadzenia RTK i ISOBUS z bramką telematyczną i możliwością wymiany danych, o mocy w zakresie 200-220 KM b) Opryskiwacz polowy z systemem ISOBUS, ze zbiornikiem o pojemności 3000-4000 l, z belką 21-24 m, z możliwością zmiennego dawkowania i możliwością regulacji rozstawu kół oraz wyposażony w hamulce pneumatyczne, z wyposażeniem dodatkowym - zbiornik czystej wody do mycia opryskiwacza i zbiornikiem wody do mycia rąk, c) Rozsiewacz nawozów z systemem ISOBUS, o pojemności zbiornika 3000-4000 l, z regulacją dawki wysiewu nawozów mineralnych, szerokością rozsiewu nawozu 24-36 m d) Agregat uprawowo-siewny z systemem ISOBUS, o szerokości roboczej 3 m, ze zbiornikiem 2000 – 3000 l, z elektroniczną regulacją dawki siewu nasion e) Dron rolniczy z kamerą multispektralną i niezbędnym oprogramowaniem f) Dron do precyzyjnego rozsiewu i oprysku z oprogramowaniem i dodatkowym osprzętem g) Pielnik z automatycznym, optycznym prowadzeniem w międzyrzędziach, o szerokości roboczej 4,5 m, z kontrolą sekcji ISOBUS, z rozstawem sekcji 75 cm i z 6 rzędami h) Zestaw automatycznego prowadzenia i ISOBUS do ciągnika rolniczego New Holland T6 145 (Zamawiający aktualnie posiada w swoim zapleczu maszynowym ciągnik rolniczy New Holland T6-145) i) Zintegrowany system zarządzania gospodarstwem na minimum 4 lata. j) Urządzenie/skaner do analizy pola do zamontowania na ciągniku rolniczym New Holland T6 145 (Zamawiający aktualnie posiada w swoim zapleczu maszynowym ciągnik rolniczy New Holland T6-145). Zamówienie związane jest z realizacją przedsięwzięcia dofinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy w ramach części inwestycji A1.4.1. „Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu” w obszarze: „wsparcie dla jednostek doradztwa rolniczego w zakresie unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa ciągnika rolniczego
Beschreibung: Ciągnik rolniczy z systemem prowadzenia RTK i ISOBUS z bramką telematyczną i możliwością wymiany danych, o mocy w zakresie 200-220 KM
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Dostawa opryskiwacza polowego
Beschreibung: Opryskiwacz polowy z systemem ISOBUS, ze zbiornikiem o pojemności 3000-4000 l, z belką 21-24 m, z możliwością zmiennego dawkowania i możliwością regulacji rozstawu kół oraz wyposażony w hamulce pneumatyczne, z wyposażeniem dodatkowym - zbiornik czystej wody do mycia opryskiwacza i zbiornikiem wody do mycia rąk,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Dostawa rozsiewacza nawozów
Beschreibung: Rozsiewacz nawozów z systemem ISOBUS, o pojemności zbiornika 3000-4000 l, z regulacją dawki wysiewu nawozów mineralnych, szerokością rozsiewu nawozu 24-36 m
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16141000 Düngemittelstreuer
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Dostawa agregatu uprawowo-siewnego
Beschreibung: Agregat uprawowo-siewny z systemem ISOBUS, o szerokości roboczej 3 m, ze zbiornikiem 2000 – 3000 l, z elektroniczną regulacją dawki siewu nasion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Dostawa drona rolniczego z kamerą multispektralną i niezbędnym oprogramowaniem
Beschreibung: e) Dron rolniczy z kamerą multispektralną i niezbędnym oprogramowaniem
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Dostawa drona do precyzyjnego rozsiewu i oprysku z oprogramowaniem i dodatkowym osprzętem
Beschreibung: Dron do precyzyjnego rozsiewu i oprysku z oprogramowaniem i dodatkowym osprzętem
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Dostawa pielnika z automatycznym optycznym prowadzeniem w międzyrzędziach
Beschreibung: Pielnik z automatycznym, optycznym prowadzeniem w międzyrzędziach, o szerokości roboczej 4,5 m, z kontrolą sekcji ISOBUS, z rozstawem sekcji 75 cm i z 6 rzędami
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Dostawa zestawu automatycznego prowadzenia i ISOBUS
Beschreibung: Zestaw automatycznego prowadzenia i ISOBUS do ciągnika rolniczego New Holland T6 145 (Zamawiający aktualnie posiada w swoim zapleczu maszynowym ciągnik rolniczy New Holland T6-145)
Haupteinstufung (cpv): 38100000 Navigationsinstrumente und meteorologische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Dostawa zintegrowanego systemu zarządzania gospodarstwem
Beschreibung: Zintegrowany system zarządzania gospodarstwem na minimum 4 lata
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe
Los: LOT-0010
Titel: Część X - Dostawa urządzenia/skanera do analizy pola do zamontowania na ciągniku rolniczym
Beschreibung: Urządzenie/skaner do analizy pola do zamontowania na ciągniku rolniczym New Holland T6 145 (Zamawiający aktualnie posiada w swoim zapleczu maszynowym ciągnik rolniczy New Holland T6-145).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16810000 Teile für landwirtschaftliche Maschinen