2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eventservices
Beschreibung: Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een raamovereenkomst met één (1) Inschrijver voor de komende 24 maanden, met een verlengingsoptie van vier maal 12 maanden. Er wordt een partner gezocht die op uitvoerend, tactisch en strategisch niveau kan ondersteunen in de productie van evenementen. Waarbij proactief advies gegeven wordt op het gebied van creatie en realisatie. Het gaat om een samenwerking op het gebied van evenementen in de breedste zin van het woord binnen diverse kanalen met als doel kwalitatieve positionering van de hogeschool. Daarnaast worden zowel tijdens als achteraf duidelijke en concrete rapportages verwacht zodat er optimaal bijgestuurd en geoptimaliseerd kan worden. De scope van deze aanbesteding is het selecteren van een leverancier voor het huren van materialen en techniek (ook personeel). Maar ook een Opdrachtnemer die kan meedenken in de creatieve invulling van een evenement. Zie voor een verdere invulling de aanbestedingsdocumenten. De omvang van de werkzaamheden betrof in 2024 en 2025 gemiddeld jaarlijks circa € 150.000,- euro exclusief btw, dit is ook de verwachting in 2026 en voor 2027. Inschrijvers kunnen hier echter geen rechten aan ontlenen. SCOPE Gedurende het jaar worden diverse evenementen georganiseerd door NHL Stenden op de locaties van NHL Stenden. Dit betreft bijvoorbeeld open dagen, congressen (voor studenten en/of medewerkers en/of externe partijen), introductieweken en diplomeringen. Grofweg vallen de evenementen in vier categorieën: 1. Studentenevenementen, zoals stagemarkten, introductieweken en studenten congressen 2. Werving evenementen, zoals open dagen 3. Medewerkers evenementen, zoals personeelsdagen en medewerkers congressen 4. Evenementen voor externe belanghebbenden zoals het hosten van een congres voor een branchevereniging of een evenement voor andere hbo-instellingen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51313000 Installation von Audiogeräten, 51314000 Installation von Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een raamovereenkomst met één (1) Inschrijver voor de komende 24 maanden, met een verlengingsoptie van vier maal 12 maanden. Er wordt een partner gezocht die op uitvoerend, tactisch en strategisch niveau kan ondersteunen in de productie van evenementen. Waarbij proactief advies gegeven wordt op het gebied van creatie en realisatie. Het gaat om een samenwerking op het gebied van evenementen in de breedste zin van het woord binnen diverse kanalen met als doel kwalitatieve positionering van de hogeschool. Daarnaast worden zowel tijdens als achteraf duidelijke en concrete rapportages verwacht zodat er optimaal bijgestuurd en geoptimaliseerd kan worden. De scope van deze aanbesteding is het selecteren van een leverancier voor het huren van materialen en techniek (ook personeel). Maar ook een Opdrachtnemer die kan meedenken in de creatieve invulling van een evenement. Zie voor een verdere invulling de aanbestedingsdocumenten. De omvang van de werkzaamheden betrof in 2024 en 2025 gemiddeld jaarlijks circa € 150.000,- euro exclusief btw, dit is ook de verwachting in 2026 en voor 2027. Inschrijvers kunnen hier echter geen rechten aan ontlenen. Maximaal geraamde waarde is € 3.000.000,- SCOPE Gedurende het jaar worden diverse evenementen georganiseerd door NHL Stenden op de locaties van NHL Stenden. Dit betreft bijvoorbeeld open dagen, congressen (voor studenten en/of medewerkers en/of externe partijen), introductieweken en diplomeringen. Grofweg vallen de evenementen in vier categorieën: 1. Studentenevenementen, zoals stagemarkten, introductieweken en studenten congressen 2. Werving evenementen, zoals open dagen 3. Medewerkers evenementen, zoals personeelsdagen en medewerkers congressen 4. Evenementen voor externe belanghebbenden zoals het hosten van een congres voor een branchevereniging of een evenement voor andere hbo-instellingen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een raamovereenkomst met één (1) Inschrijver voor de komende 24 maanden, met een verlengingsoptie van vier maal 12 maanden (48 maanden), in totaal inclusief de initiële vaste looptijd maximaal 72 maanden. De af te sluiten overeenkomst heeft als verwachte ingangsdatum 01-09-2026. Daarbij is het aan NHL Stenden Hogeschool om te bepalen of gebruik wordt gemaakt van de optie(s) tot verlenging.