2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bureau OVL - Onderhoud en projecten Openbare Verlichting
Beschreibung: Bureau Openbare Verlichting Lek-Merwede is een beheerunit van de openbare verlichting door en voor de gemeenten Vijfheerenlanden, Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam, Hendrik-Ido-Ambacht, Molenlanden en Papendrecht. Om dit mogelijk te maken is door de zes gemeenten een Gemeenschappelijke Regeling opgericht. De activiteiten van Bureau Openbare Verlichting Lek-Merwede omvatten het beheer en aanvullende activiteiten ten behoeve van openbare verlichtings-, terrein verlichtings- en soortgelijke installaties en is onderverdeeld in onderhoud, lamp-remplace en projecten. Bureau Openbare Verlichting Lek-Merwede besteedt, namens de zes gemeenten, het onderhoud en de uit te voeren projecten ten behoeve van de openbare verlichting van deze zes gemeenten aan en treedt hierbij namens deze op als Aanbestedende dienst. Gunning vindt plaats op basis van het gunningscriterium Economisch Meest Voordelige Inschrijving gelet op de beste prijs-kwaliteitverhouding. Zie leidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: zie leidraad
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen