221026-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Advies en specifieke expertise Luchtvaart 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Advies en specifieke expertise Luchtvaart 3
Beschreibung: Adviesdiensten en specifieke expertise voor/binnen luchtvaart. De expertise is onderverdeeld in 8 percelen binnen de luchthaven- en luchtvaartadvisering. Het doel van de raamovereenkomst is om voor elk perceel een aantal leveranciers te contracteren welke over de kennis en kunde beschikken om directie Luchtvaart en de programmadirectie Luchtvaart van het directoraat-generaal Luchtvaart en Maritieme Zaken (DGLM) te voorzien van adviesdiensten en/of extra capaciteit kunnen leveren op het gebied van luchtvaart en aan luchtvaart gerelateerde adviesdiensten. De raamovereenkomst biedt het ministerie een middel om voorbereid en georganiseerd met specialistische marktpartijen samen te werken aan de vorming van luchtvaart- en luchthavenbeleid. De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een geraamde waarde van € 72,5 miljoen (excl. btw) zal worden afgenomen.
Interne Kennung: TN566654
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbestedingen op basis van de Aanbestedingswet 2012. De Aanbestedende dienst gunt de Raamovereenkomst aan de Inschrijvers met de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nationale weerbaarheid, crisisbeheersing, Veilige luchtvaart
Beschreibung: Zie bijlage 1 – perceelbeschrijving 1 t/m 8 (pag. 1) De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een geraamde waarde van € 7,1 miljoen (excl. btw) voor perceel 1 zal worden afgenomen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële duur van de Raamovereenkomst is twee - 2 - jaar, waarna de Raamovereenkomst door de Aanbestedende dienst eenzijdig, onder gelijkblijvende Voorwaarden, één maal voor de duur van maximaal twee - 2 - jaar kan worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Leefomgeving
Beschreibung: Zie bijlage 1 - perceelbeschrijving 1 t/m 8 (pag. 4) De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een geraamde waarde van € 7,5 miljoen (excl. btw) voor perceel 2 zal worden afgenomen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Duurzame energiedragers
Beschreibung: Zie bijlage 1 - Perceelbeschrijving percelen 1 t/m 8 (pag. 5) De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een geraamde waarde van € 4 miljoen (excl. btw) voor perceel 3 zal worden afgenomen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Economie, bereikbaarheid en beprijzing
Beschreibung: Zie bijlage 1 - Perceelbeschrijving percelen 1 t/m 8 (pag. 6) De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een geraamde waarde van € 2,9 miljoen (excl. btw) voor perceel 4 zal worden afgenomen.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Luchtruim en grondgebonden operaties
Beschreibung: Zie bijlage 1 - Perceelbeschrijving percelen 1 t/m 8 (pag. 8) De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een geraamde waarde van € 20,5 miljoen (excl. btw) voor perceel 5 zal worden afgenomen.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Onbemande luchtvaart
Beschreibung: Zie bijlage 1 - Perceelbeschrijving percelen 1 t/m 8 (pag. 10) De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een geraamde waarde van € 11 miljoen (excl. btw) voor perceel 6 zal worden afgenomen.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Beheersing en project- en programmamanagement
Beschreibung: Zie bijlage 1 - perceelbeschrijving percelen 1 t/m 8 (pag. 11). De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een geraamde waarde van € 15,5 miljoen (excl. btw) voor perceel 7 zal worden afgenomen.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Mens en maatschappij
Beschreibung: Zie bijlage 1 - Perceelbeschrijving percelen 1 t/m 8 (pag. 12). De Aanbestedende dienst schat in dat gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een geraamde waarde van € 4 miljoen (excl. btw) voor perceel 8 zal worden afgenomen.
Interne Kennung: 8