2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van diverse food en non-food handelsgoederen en dranken
Beschreibung: Leveren van diverse food en non food handelsgoederen en dranken voor de campingwinkel van het APB Zilvermeer. De goederen moeten volledig afgeleverd worden in de loskade van de campingwinkel of de loshal van de werkhuizen, zoals bepaald bij de bestelling, op volgend adres: Provinciaal Recreatiedomein Zilvermeer, Zilvermeerlaan 2, 2400 Mol. Post 1: levering non-food handelsgoederen Post 2: levering van food handelsgoederen Post 3: melk- en zuivelproducten Post 4: frisdranken in brik- pet of blikverpakking, bieren in glas (met leeggoedwaarde), water in pet verpakking. De posten zijn niet apart toewijsbaar en zijn niet-limitatief. De leverancier dient in te schrijven voor elke post.
Interne Kennung: TVH-2026-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TVH-2026-01 - 1
Interne Kennung: 1