2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie usługi SOC dla ARP S.A.
Beschreibung: Zamawiający zamawia, a Wykonawca zobowiązuje się do realizacji następujących usług: 1) Przygotowanie Koncepcji / Projektu wstępnego z uwzględnieniem parametrów wdrożeniowych SOC, 2) Przygotowanie środowiska dla SOC w infrastrukturze IT ARP S.A., 3) Instalacja systemu monitorowania i korelacji zdarzeń klasy SIEM, 4) Instalacja sensora (kolektora) zdarzeń i ich przetwarzanie z poziomu systemu centralnego, 5) Konfiguracja systemu centralnego zarządzania i monitorowania występujących zdarzeń i incydentów, obsługiwanych przez Operatorów SOC i Administratorów systemów IT, 6) Konfiguracja urządzeń i systemów w sieci ARP S.A. i wymaganych protokołów obsługi rejestrów zdarzeń (w zakresie urządzeń i systemów określonych w Załączniku Nr 3) 7) Uruchomienie bieżącego monitorowania dla urządzeń i systemów (określonych w Załączniku Nr 3) 8) Przekazanie wdrożonej usługi na rzecz Zamawiającego.
Interne Kennung: IZ.263.8.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych zachodzą przesłanki do udzielenia ARP Informatyka Sp. z o.o. przez ARP S.A. zamówienia w trybie z wolnej ręki w ramach tzw. zamówień in-house. ARP Informatyka Sp. z o.o. potwierdziła, że spełnia warunki wskazane we wskazanym przepisie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001