See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy (...)
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy w podziale na 6 części.
Vorherige Bekanntmachung: 562870-2024
Interne Kennung: TZ.PNU.260.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Służewiec.
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Służewiec. Szczegółowy opis zamówienia stanowi OPZ zał.nr 3 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Służewiec
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Wierzbno.
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Wierzbno. Szczegółowy opis zamówienia stanowi OPZ zał.nr 3 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Wierzbno
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Wiśniowa.
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Wiśniowa. Szczegółowy opis zamówienia stanowi OPZ zał.nr 3 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Wiśniowa
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Madalińskiego.
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Madalińskiego. Szczegółowy opis zamówienia stanowi OPZ zał.nr 3 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Madalińskiego
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Konduktorska.
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Konduktorska. Szczegółowy opis zamówienia stanowi OPZ zał.nr 3 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Konduktorska
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Polkowska.
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w budynkach i innych obiektach na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - DOM Polkowska. Szczegółowy opis zamówienia stanowi OPZ zał.nr 3 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Polkowska