See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: verzekering gewaarborgd loon
Beschreibung: Deze overheidsopdracht strekt ertoe een collectieve verzekeringsovereenkomst af te sluiten die de betaling van een invaliditeitsuitkering garandeert bij een ongeval in de privésfeer of bij ziekte.
Interne Kennung: PPP0OV-1240/6010/2025/039
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/039_1