221192-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dieselkraftstoff – Dodávka motorové nafty a benzinu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka motorové nafty a benzinu
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka motorové nafty a benzinu včetně dopravy. Čtyřleté smluvní plnění formou rámcové dohody s maximálně dvěma účastníky, kteří předloží nejvhodnější nabídku. Předpokládané množství odběru: 310.000 litrů nafty za rok a 23.000 litrů benzinu Natural za rok. Četnost závozů se předpokládá u nafty 1x za 14 dní cca 13.000 l, u benzinu pak 1x za měsíc cca 2.000 l.
Interne KennungVZ nafta benzín
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
LosLOT-0001