See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Quadraam - Apple Macbooks
Beschreibung: Deze opdracht betreft een levering van Apple Macbooks, ten behoefe van stichting Quadraam. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Apple devices
Vorherige Bekanntmachung: 068912-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000