221210-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Fisch – Dostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r
BeschreibungDostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r
Interne KennungDPiZP.260.14.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDPiZP. 260.14.2026