2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji górskiej na terenie Nadleśnictwa Andrychów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz realizacja robót budowlanych obiektów małej retencji górskiej dla następujących części: Część 1 02-01-1.1-01 - Odbudowa zbiornika Jawiszowice na potoku Różanym wraz z przebudową przepustu w Leśnictwie Polanka Wielka Część 2 02-01-1.1-02 - Odbudowa zbiornika śródleśnego pn. Karczownik Część 3 02-01-1.1-03 - Odbudowa zbiornika w oddziale 61 j w Leśnictwie Tłuczań Część 4 02-01-1.1-04 - Odbudowa kompleksu śródleśnych stawów w Leśnictwie Nidek w oparciu o załączony: Program Funkcjonalno-Użytkowy – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI GÓRSKIEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA ANDRYCHÓW” - CZĘŚĆ I, stanowiący załącznik nr 11 do SWZ Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego). b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia. c) Wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji. 3) Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU)
Interne Kennung: Nr postępowania: SA.270.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - 02-01-1.1-01 - Odbudowa zbiornika Jawiszowice na potoku Różanym wraz z przebudową przepustu w Leśnictwie Polanka Wielka
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz realizacja robót budowlanych obiektów małej retencji górskiej dla Części 1 - 02-01-1.1-01 - Odbudowa zbiornika Jawiszowice na potoku Różanym wraz z przebudową przepustu w Leśnictwie Polanka Wielka w oparciu o załączony:Program Funkcjonalno-Użytkowy – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI GÓRSKIEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA ANDRYCHÓW” - CZĘŚĆ I, stanowiący załącznik nr 11 do SWZ Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego). b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia. c) Wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji. 3) Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU)
Interne Kennung: Część 1 - 02-01-1.1-01 - Odbudowa zbiornika Jawiszowice na potoku Różanym wraz z przebudową przepustu w Leśnictwie Polanka Wielka
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji w niniejszym postępowaniu
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - 02-01-1.1-02 - Odbudowa zbiornika śródleśnego pn. Karczownik
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz realizacja robót budowlanych obiektów małej retencji górskiej dla Części 2 - 02-01-1.1-02 - Odbudowa zbiornika śródleśnego pn. Karczownik w oparciu o załączony:Program Funkcjonalno-Użytkowy – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI GÓRSKIEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA ANDRYCHÓW” - CZĘŚĆ I, stanowiący załącznik nr 11 do SWZ Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego). b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia. c) Wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji. 3) Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU)
Interne Kennung: Część 2 - 02-01-1.1-02 - Odbudowa zbiornika śródleśnego pn. Karczownik
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - 02-01-1.1-03 - Odbudowa zbiornika w oddziale 61 j w Leśnictwie Tłuczań
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz realizacja robót budowlanych obiektów małej retencji górskiej dla Części 3 - 02-01-1.1-03 - Odbudowa zbiornika w oddziale 61 j w Leśnictwie Tłuczań w oparciu o załączony:Program Funkcjonalno-Użytkowy – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI GÓRSKIEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA ANDRYCHÓW” - CZĘŚĆ I, stanowiący załącznik nr 11 do SWZ Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego). b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia. c) Wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji. 3) Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU)
Interne Kennung: Część 3 - 02-01-1.1-03 - Odbudowa zbiornika w oddziale 61 j w Leśnictwie Tłuczań
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - 02-01-1.1-04 - Odbudowa kompleksu śródleśnych stawów w Leśnictwie Nidek
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz realizacja robót budowlanych obiektów małej retencji górskiej dla Części 4 - 02-01-1.1-04 - Odbudowa kompleksu śródleśnych stawów w Leśnictwie Nidek w oparciu o załączony:Program Funkcjonalno-Użytkowy – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I ROBÓT BUDOWLANYCH OBIEKTÓW MAŁEJ RETENCJI GÓRSKIEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA ANDRYCHÓW” - CZĘŚĆ I, stanowiący załącznik nr 11 do SWZ Zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dane w postaci powierzchni, pojemności i objętości, należy traktować, jako minimalne i konieczne do uzyskania w ramach projektu. Zamawiający dopuszcza zwiększenie wskazanych parametrów. Zwiększenie wyżej wskazanych parametrów nie będzie skutkowało wzrostem kosztów realizacji zamówienia. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje: a) uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.) (działając w imieniu Zamawiającego). b) koszt uzyskania niezbędnych pozwoleń i decyzji leży po stronie Wykonawcy, a Zamawiający przekaże niezbędne upoważnienia. c) Wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji. 3) Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacji technicznej (PFU)
Interne Kennung: Część 4 - 02-01-1.1-04 - Odbudowa kompleksu śródleśnych stawów w Leśnictwie Nidek