221249-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Strichcodeleser – Dynamický nákupní systém - Nákup snímačů a periférií
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém - Nákup snímačů a periférií
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou dodávky 1D a 2D snímačů a dalších periferií. Dodavatel je oprávněn kdykoli v průběhu trvání DNS podat žádost o zařazení do DNS. Podrobnosti viz zadávací dokumentace (ZD).
Interne Kennung120260030
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30216130 Strichcodeleser
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn rozhodnout o prodloužení trvání zavedeného DNS nebo o jeho předčasném ukončení, a to zejména v závislosti na průběhu naplňování předpokládané hodnoty uvedené v článku 3.1. zadávací dokumentace. Pokud zadavatel rozhodne o prodloužení trvání zavedeného DNS nebo o jeho dřívějším ukončení, bude o takové změně v souladu s ustanovením § 139 odst. 9 zákona informovat postupem podle ustanovení § 212 zákona.