See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usługi całodziennego kompleksowego żywienia pacjentów Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Beschreibung: 1. Usługa obejmuje: a) przygotowanie posiłków w ilościach wynikających z ilości hospitalizowanych pacjentów z uwzględnieniem wymogów Zamawiającego i zaleceń dietetycznych Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Instytutu Matki i Dziecka. Podstawą sporządzanych posiłków będzie jadłospis dekadowy sporządzony przez Wykonawcę i zatwierdzony przez upoważnionego pracownika Szpitala, który uwzględniać będzie żywienie na bazie diety podstawowej lekkostrawnej oraz diet specjalnych, dostarczanie posiłków 3 razy dziennie do wydzielonych miejsc w Szpitalu („miejsca dostarczenia posiłków”). b) zamawiający wymaga aby Wykonawca po dostarczeniu i wydaniu posiłków zabrał brudne bemary oraz pojemniki GN/termo porty z obszaru Zamawiającego oraz zapewnił we własnym zakresie ich mycie i dezynfekcję zgodnie z procedurami Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP). c) odbiór resztek pokonsumpcyjnych (3 razy dziennie), Wykonawca dostarczał będzie odpowiednie ilości pojemników (wynikająca z zapotrzebowania) do resztek pokonsumpcyjnych. Wszystkie elementy wykonywanej usługi muszą być zgodne z procedurami systemu Analizy Ryzyka i Kontroli Punktów Krytycznych (Hazard Analysis and Critical Control Point (HACCP)). Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, w szczególności z ustawą z 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2006 r. nr 171, poz. 1225). 2. Zamawiający przewiduje średnio dziennie następującą ilość posiłków: I śniadanie - ok. 220 II śniadanie - ok. 50 (dieta cukrzycowa, dla dzieci – oddział pediatryczny, dla kobiet karmiących – oddział położniczy) obiady - ok. 220 + ok. 10 porcji dla pacjentów oddziału dziennej psychiatrii podwieczorki - ok. 50 (dieta cukrzycowa, dla dzieci – oddział pediatryczny, dla kobiet karmiących – oddział położniczy) oraz 30 drożdżówek (OTUA) kolacje - OK. 220 dodatek nocny na dietę cukrzycową oraz na oddział położniczy – ok. 35 Wykonawca przygotuje i dostarczy posiłki w liczbie wynikającej z aktualnych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia większej ilości posiłków w sytuacji nadzwyczajnej, nie trwającej dłużej niż 30 dni, której nie można było przewidzieć w chwili udzielenia zamówienia, a związanej ze zwiększonym napływem rannych lub chorych.
Interne Kennung: 14/2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: świadczenie usługi całodziennego kompleksowego żywienia pacjentów Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Art des Auftrags: Dienstleistungen