2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba a stavební úpravy Základní školy Podbořany, Husova 276 – vybavení učeben
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je dodávka vybavení odborných učeben (dvou jazykových, zeměpisu, přírodopisu, informatiky a dílen). Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Přístavba a stavební úpravy Základní školy Podbořany, Husova 276 – vybavení učeben, část A - Vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění části A nadlimitní veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení odborných učeben (dvou jazykových, zeměpisu, přírodopisu, informatiky a dílen). Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Interne Kennung: A
Los: LOT-0002
Titel: Přístavba a stavební úpravy Základní školy Podbořany, Husova 276 – vybavení učeben, část B - Pomůcky
Beschreibung: Předmětem plnění části B nadlimitní veřejné zakázky je dodávka pomůcek do odborných učeben. Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Interne Kennung: B
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte