22135-2025 - Ergebnis
Polen – Straßentransport/-beförderung – „Świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Miasta Sulejówek w latach 2025-2027” w ramach zadań: Zadanie nr 1 – „Świadczenie usług przewozu na linii „Północnej”, Zadanie nr 2 – „Świadczenie usług przewozu na linii „Południowej”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Miasta Sulejówek w latach 2025-2027” w ramach zadań: Zadanie nr 1 – „Świadczenie usług przewozu na linii „Północnej”, Zadanie nr 2 – „Świadczenie usług przewozu na linii „Południowej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Miasta Sulejówek w latach 2025-2027 w ramach zadań: Zadanie nr 1 – „Świadczenie usług przewozu na linii „Północnej” oraz Zadanie nr 2 – „Świadczenie usług przewozu na linii „Południowej”. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części (zadania). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 610744-2024
Interne Kennung: W.PRP.271.56.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – „Świadczenie usług przewozu na linii „Północnej”
Interne Kennung: Zadanie nr 1