See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej wraz z przepompownią ścieków na terenie osiedla Choszczówka w Dzielnicy Białołęka.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej wraz z przepompownią ścieków na terenie osiedla Choszczówka w Dzielnicy Białołęka wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie trwania budowy i odbiorów w wymiarze wymaganym przez Inspektora nadzoru z podziałem na zadania: - Zadanie 1: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę przewodu wodociągowego w ul. Brzozowy Zagajnik, Starego Dębu, Polnych Kwiatów odc. Starego Dębu - Mehoffera, w drodze dojazdowej do ul. Mehoffera 136A i drogach dojazdowych pomiędzy ul. Starego Dębu i ul. Brzozowy Zagajnik DN 100 L ca 1670 m; - Zadanie 2: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę kanalizacji ściekowej w ul. Polnych Kwiatów odc. Mehoffera - Starego Dębu, Starego Dębu, Brzozowy Zagajnik, w drodze dojazdowej do ul. Mehoffera 136A i posesji Mehoffera 132 oraz w drogach dojazdowych pomiędzy ul. Starego Dębu i ul. Brzozowy Zagajnik DN 0,2 m L ca 1500 m; - Zadanie 3: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę przepompowni ścieków P3 o wydajności Q =3,9 l/s w rejonie ul. Polnych Kwiatów i Starego Dębu wraz z przewodami tłocznymi DN 2 x DN 0,1 m L ca 170 m w ul. Polnych Kwiatów odc. Starego Dębu – Mehoffera.
Vorherige Bekanntmachung: 718606-2025
Interne Kennung: 01836/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/U/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej wraz z przepompownią ścieków na terenie osiedla Choszczówka w Dzielnicy Białołęka
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej wraz z przepompownią ścieków na terenie osiedla Choszczówka w Dzielnicy Białołęka (szczegółowy opis został przedstawiony w Części III SWZ)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcje ○ tak Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Rodzaj i maksymalna wartość zamówienia oraz okoliczności skorzystania z zamówienia opcjonalnego zostały określone w Projekcie umowy (Część II SWZ). Termin uruchomienia zamówienia w ramach prawa opcji został określony z OPZ (Część III SWZ).