221435-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Personensonderbeförderung (Straße) – NOM - EA VIP-vervoer Nationale Ombudsman
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNOM - EA VIP-vervoer Nationale Ombudsman
BeschreibungDe Aanbestedende dienst en de Opdrachtgever is de Nationale ombudsman. De aanbesteding betreft VIP-vervoer waarvoor door Opdrachtnemer zowel de auto als de chauffeur wordt ingezet. Het VIP-vervoer betreft: • De Nationale Ombudsman (tevens Veteranen ombudsman) zelf, zowel woon-werkverkeer als dienstreizen. • De Kinderombudsman en substituut ombudsman, alleen dienstreizen. • Andere personen uit de ambtelijke/bestuurlijke top van Nationale ombudsman, Veteranen ombudsman of Kinderombudsman, alleen dienstreizen. Er zal een Overeenkomst met één dienstverlener worden afgesloten. De intentie is dat de Overeenkomst op 1 juli 2025 in gaat.
Interne Kennung201865012.002.001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0000
TitelDe Nationale Ombudsman - EA VIP-vervoer Nationale Ombudsman
221435-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor speciaal personenvervoer over land – NOM - EA VIP-vervoer Nationale Ombudsman
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 201865012.002.001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0000