2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nozdrzec w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Nozdrzec, wystawionych przez właścicieli (współwłaścicieli, użytkowników wieczystych, posiadaczy, najemców) w workach foliowych koloru odpowiadającemu rodzajowi odpadu, o pojemności 120 l lub 60 l oznaczonych nalepką z kodem nieruchomości oraz nadrukiem: oznaczenie przedsiębiorcy, nazwa Gminy i oznaczenie rodzaju odpadu, w dniach wywozu określonych w harmonogramie wywozu. Szacunkowa ilość odpadów do odebrania z podziałem na rodzaj: 1. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 400 Mg; 2. Opakowania ze szkła – 110 Mg; 3. Opakowania z tworzyw sztucznych – 1 Mg; 4. Inne odpady nie ulegające biodegradacji – 1 Mg; 5. Odpady ulegające biodegradacji, w tym bioodpady – 1 Mg; 6. Zmieszane odpady opakowaniowe – 210 Mg; 7. Opakowania z papieru i tektury – 17 Mg; 8. Odpady wielkogabarytowe – 57 Mg; 9. Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35 – 5 Mg; 10. Odpady inne niż wymienione w 16 82 01 – 1 Mg; 11. Zużyte opony – 15 Mg; 12. Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórki i remontów – 0,1 Mg; Łączna ilość odpadów – 818,1 Mg.
Interne Kennung: IKŚR.271.10.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nozdrzec w 2025 rok