2. Verfahren
Verfahren
Titel: Endoresektor pro HoLEP a morcelaci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a pozáruční servis přístroje určeného pro kompletní endoskopickou chirurgii. Jedná se o resekce tkáně s automatickým odsáváním, resekce tumoru, cystoskopie apod. Zlepšení, urychlení a zpřesnění provádění výkonů s co nejmenším dopadem na pacienta. Dojde ke zkrácení celého operačního výkonu díky modernější a šetrnější technologii. Součástí zakázky je i dodávka spotřebního materiálu k soutěženému přístroji. Podrobná specifikace přístroje je uvedena v příloze č. 1 Technická specifikace.
Interne Kennung: ÚN 06/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen