See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop producten van keuzemenu voor project wijnstraat
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de productie en levering van de opties uit het keuzemenu voor de wijnstraat, dit voor de deelnemende wijndomeinen. • Perceel 1: Infoborden • Perceel 2: Introductievideo wijndomein • Perceel 3: Picknick- en plukmanden • Perceel 4: Overkapping: stretchtent • Perceel 5: Picknickset • Perceel 6: Laadpalen voor fietsen
Interne Kennung: TVL/2029/1809/OMB/THE
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TVL/2029/1809/OMB/THE - 1
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de productie en levering van de opties uit het keuzemenu voor de wijnstraat, dit voor de deelnemende wijndomeinen. Perceel 1: infoborden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln
Los: LOT-0002
Titel: TVL/2029/1809/OMB/THE - 2
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de productie en levering van de opties uit het keuzemenu voor de wijnstraat, dit voor de deelnemende wijndomeinen. Perceel 2: Introductievideo wijndomein
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm
Los: LOT-0003
Titel: TVL/2029/1809/OMB/THE - 3
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de productie en levering van de opties uit het keuzemenu voor de wijnstraat, dit voor de deelnemende wijndomeinen. Perceel 3: Picknick- en plukmanden
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 03432000 Korbwaren
Los: LOT-0004
Titel: TVL/2029/1809/OMB/THE - 4
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de productie en levering van de opties uit het keuzemenu voor de wijnstraat, dit voor de deelnemende wijndomeinen. Perceel 4: Overkapping: stretchtent
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 39522000 Planen, Segel für Boote, Windsurfbretter oder Segelkarren, Sonnensegel, Markisen, Zelte und Campingausrüstungen
Los: LOT-0005
Titel: TVL/2029/1809/OMB/THE - 5
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de productie en levering van de opties uit het keuzemenu voor de wijnstraat, dit voor de deelnemende wijndomeinen. Perceel 5: Picknickset
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Los: LOT-0006
Titel: TVL/2029/1809/OMB/THE - 6
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de productie en levering van de opties uit het keuzemenu voor de wijnstraat, dit voor de deelnemende wijndomeinen. Perceel 6: Laadpalen voor fietsen
Interne Kennung: 6