2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen t.b.v. SCOT (Europees openbaar)
Beschreibung: Dit betreft een Europese aanbesteding voor Leerpakketten, Methodes, Educatieve software, schoolbenodigdheden, ontwikkelingsmateriaal en aanverwante artikelen. Voor meer informatie wordt verwezen naar de Uitnodiging tot Inschrijving. De omvang van de opdracht, ingeschat op het gemiddelde verbruik van de afgelopen 3 jaar, bedraagt ongeveer € 325.000 per jaar. Aan dit bedrag kunnen rechten of afnamegaranties worden ontleend.
Interne Kennung: 516326
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: SCOT
Beschreibung: Dit is het enige perceel van deze aanbesteding. De hoeveelheid is nader toegelicht in de Uitnodiging tot Inschrijving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan worden verlengd.