See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacji oferty Biletu Metropolitalnego oraz Dodatkowej oferty kolejowej BM, wzajemnego honorowania biletów objętych Umową, a także wykonywanie rozliczeń związanych z realizacją Umowy
Beschreibung: Realizacji oferty Biletu Metropolitalnego oraz Dodatkowej oferty kolejowej BM, wzajemnego honorowania biletów objętych Umową, a także wykonywanie rozliczeń związanych z realizacją Umowy
Interne Kennung: DZ.26.126.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001