221595-2025 - Ergebnis
Tschechien – Baumpflege – Uzavření rámcové dohody na provádění pěstebních a souvisejících činností pro posílení biodiverzity krkonošských lesů a obnovu přirozené druhové skladby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcové dohody na provádění pěstebních a souvisejících činností pro posílení biodiverzity krkonošských lesů a obnovu přirozené druhové skladby
BeschreibungPředmětem této Veřejné zakázky je zajištění prací k posílení biodiverzity prostřednictvím obnovy přirozené druhové skladby, ošetření a asanaci dřeva ponechaného k přirozenému rozpadu v lesních ekosystémech, ochraně lesních ekosystémů proti vlivu biotických složek na předměty ochrany Krkonošského národního parku. Požadované práce spočívají v provádění výsadby cílových dřevin (jedle, listnaté dřeviny), v ožínání sazenic, v provádění prořezávek, v provádění ochrany kmenů proti loupání, v nanášení nátěrů terminálů proti zvěři, ve zřizování individuálních ochran cílových dřevin (instalace dřevěných či drátěných oplocenek), v provádění revize individuálních ochran cílových dřevin včetně případné likvidace, ve snášení klestu na hromady (bez pálení), v provádění probírek (s ponecháním hmoty v porostu), v provádění mechanického odkornění (s ponecháním hmoty v porostu), vše v podrobnostech specifikovaných v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung09/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
LosLOT-0001