2. Verfahren
Verfahren
Titel: Změna způsobu vytápění a instalace FVE na objekt MŠ Unhošť, Wolkerova 856
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky realizované na objektu mateřské školy na adrese Wolkerova 856, 273 51 Unhošť. Jedná se o dodávky: - FVE a její instalace, - Bateriového úložiště, - Tepelného čerpadla vzduch – voda s akumulací do teplé vody, - Otopných těles vč. nezbytných souvisejících stavebních prací. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky viz přílohy č. 4 a 5 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1