2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na sukcesywnym przyjęciu i zagospodarowaniu przez poddanie procesowi odzysku, odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). 2. Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego zagospodarowania, poprzez poddanie procesowi odzysku, odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych. Usługa obejmuje: 1) przyjęcie oraz transport, ewentualne zbieranie (jako element ciągu logistyki gospodarowania odpadami przez wykonawcę), a także zagospodarowanie poprzez odzysk frakcji odpadów o kodzie 19 12 12, 2) świadczenia realizowane na ww. frakcji odpadów w ilości nie większej niż 2000 Mg w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2026 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnej wartości umowy. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie minimum 20% wolumenu odpadów zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZZO.341.8.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji zostało określone i sprecyzowane w §9 wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.