See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding RAW-Raamovereenkomst Maaien Watergangen en Waterpartijen Rijk van Nijmegen Stedelijk 2026-2030
Beschreibung: Europees openbare aanbesteding RAW-Raamovereenkomst Maaien Watergangen en Waterpartijen Rijk van Nijmegen Stedelijk 2026-2030 Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure was het aflopen van de huidige Overeenkomst voor de maaiwerkzaamheden in het gebied Rijk van Nijmegen Stedelijk. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom heeft WSRL een nieuwe Overeenkomst afgesloten door middel van deze aanbestedingsprocedure.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000