221697-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen der Verwaltung – Rámcová dohoda – Zajištění externí administrace veřejných zakázek 2025-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda – Zajištění externí administrace veřejných zakázek 2025-2028
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, na jejímž základě budou uzavírány smlouvy na veřejné zakázky, jejichž předmětem budou služby spočívající v komplexním zastoupení zadavatele při výkonu práv a povinností dle ZZVZ souvisejících se zadávacími řízeními, a to zejména na veřejné zakázky spolufinancované z různých dotačních titulů, a dalších služeb souvisejících s problematikou ZZVZ, tj. vypracování kompletních zadávacích podmínek a s tím souvisejících dokumentů, konzultace v oblasti právních otázek, zpracování vyjádření k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), případná účast v hodnotících komisích aj.
Interne KennungN006/25/V00002511
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
LosLOT-0001