See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do rozbudowy infrastruktury pomiarowej promieniowania jonizującego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzeń do pomiarów skażeń osobistych w podziale na 5 zadań (części)
Interne Kennung: ZZP.260.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38940000 Kerntechnische Bewertungsinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Aspiratory powietrza
Beschreibung: Część nr 1 Aspiratory powietrza
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38545000 Gasanalysesets
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Zestaw sond do monitoringu środowiska
Beschreibung: Część nr 2 Zestaw sond do monitoringu środowiska
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38945000 Gammazähler
Menge: 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 System monitoringu radiacyjnego w przechowalniku WPJ
Beschreibung: Część nr 3 System monitoringu radiacyjnego w przechowalniku WPJ
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38940000 Kerntechnische Bewertungsinstrumente
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Rozszerzenie monitoringu radiacyjnego przy przetwarzaniu odpadów promieniotwórczych
Beschreibung: Część nr 4 Rozszerzenie monitoringu radiacyjnego przy przetwarzaniu odpadów promieniotwórczych
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 Monitory skażeń stóp i dłoni.
Beschreibung: Część nr 5 Monitory skażeń stóp i dłoni.
Interne Kennung: 5