221744-2025 - Wettbewerb
Polen – Schlammbeseitigung – Przyjęcie i przetwarzanie odpadu o kodzie 19 08 05 – ustabilizowane komunalne osady ściekowe – oczyszczalnia ścieków Łopuszna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjęcie i przetwarzanie odpadu o kodzie 19 08 05 – ustabilizowane komunalne osady ściekowe – oczyszczalnia ścieków Łopuszna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i przetwarzanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05 – zgodnie z katalogiem odpadów stanowiącym załącznik do Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów Dz.U. 2020 poz. 10 – zwanych w dalszej części osadami). 2. Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i przetwarzanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) z oczyszczalni ścieków w Łopusznej. Szacunkowa ilość osadu o podwyższonej zawartości chromu (wg analiz przeprowadzonych w latach 2020-2024 zawartość chromu w osadzie wahała się pomiędzy 741 a 4990 mg/kg s.m.) wytwarzanego w oczyszczalni ścieków w Łopusznej (ul. Szkolna 16, 34-432 Łopuszna), przewidziana do przetworzenia zgodnie z posiadaną przez Wykonawcę decyzją na przetwarzanie (odzysk i/lub unieszkodliwianie) w okresie obowiązywania umowy tj. do dnia 31.12.2025 r., wynosi 550 Mg.
Interne Kennung: 4.DI.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001