221766-2025 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Raamovereenkomst voor het aanstellen van meerdere opdrachtnemers met het oog op de uitvoering van renovatieadvies aan huis en verdere trajectbegeleiding bij particuliere woningen en appartementsgebouwen in het Waasland in het kader van de Vlaamse ‘Mijn VerbouwBegeleiding’
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het aanstellen van meerdere opdrachtnemers met het oog op de uitvoering van renovatieadvies aan huis en verdere trajectbegeleiding bij particuliere woningen en appartementsgebouwen in het Waasland in het kader van de Vlaamse ‘Mijn VerbouwBegeleiding’
Beschreibung: Woonwijzer Waasland is door de Vlaamse Overheid aangesteld als Energiehuis voor de zeven gemeenten uit het Waasland. Energiehuizen hebben als taak om inwoners uit hun werkingsgebied te begeleiden bij al hun vragen over energie, energie besparen, renovatie en de mogelijkheid omtrent premies en leningen hiervoor. Dit gebeurt door informatieverstrekking, het voorzien van woon- en energieloketten in de gemeenten, het verstrekken van de Vlaamse Mijn VerbouwLening en renovatieadvies aan huis. In kader van de hervorming van de financiering van het renovatieadvies aan huis tot ‘Mijn VerbouwBegeleiding’, bepaalt de Vlaamse Overheid dat deze financiering volledig via het Energiehuis zal verlopen en niet meer zoals in het verleden via Fluvius rechtstreeks aan alle uitvoerders. Om de capaciteit voor deze renovatiebegeleiding van particulieren te vergroten in het Waasland, wenst Woonwijzer Waasland hiervoor een externe partij aan te stellen.
Interne Kennung: PPP1BL-70/5039/2025/041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/041_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen