2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA NÁKUP LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ
Beschreibung: Zadavatel zavádí dynamický nákupní systém podle ust. § 138 a násl. zákona (dále jen „DNS“), na nákup léčivých přípravků.
Vorherige Bekanntmachung: 23205-2021
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS Výzva 39 V08AB09 JODIXANOL
Beschreibung: Předmětem této výzvy jsou průběžné dodávky léčivých přípravků dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat od účinnosti smlouvy na dobu určitou 4 let nebo do vyčerpání hodnoty vzešlé z VZ. Účinná látka JODIXANOL,, léková forma Lahvička 50ML, 270MG I/ML, předpokládaná spotřeba za 4 roky/ počet jednotek - 2160.
Interne Kennung: VZ2024030
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • změny ceny v důsledku změny DPH – k ceně sjednané ve smlouvě v Kč bez DPH bude účtována daň z přidané hodnoty (DPH) vždy v zákonem stanovené sazbě a výši k datu uskutečněného zdanitelného plnění; tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě; • změna ceny – snížení či zvýšení jednotkové ceny na základě rozhodnutí SÚKL – pokud dojde rozhodnutím SÚKL o maximální ceně nebo o úhradě léčivého přípravku ke snížení či zvýšení maximální ceny léčivého přípravku a toto rozhodnutí je podstatné pro sjednanou smluvní jednotkovou cenu, bude sjednaná smluvní jednotková cena bez odkladu obdobně proporcionálně upravena; • změna ceny – snížení ceny v důsledku jednostranného rozhodnutí dodavatele – pokud dojde jednostranným rozhodnutím výrobce ke snížení jednotkové ceny léčivého přípravku oproti sjednané smluvní jednotkové ceně, bude sjednaná smluvní jednotková cena bez odkladu obdobně snížena; • změna množství – v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, odebrat nižší nebo naopak vyšší množství zboží oproti množství předpokládanému, a to za dodržení všech podmínek sjednaných v této smlouvě. Odběr vyššího množství zboží je možný nejvýše do 30 % celkové kupní ceny za předpokládané množství zboží uvedené v Příloze č. 1. Specifikace a ceny zboží, a to na základě uzavřeného dodatku ke smlouvě. • změna dodavatele – zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění. Ke změně v osobě dodavatele dojde, pokud bude kupní smlouva vypovězena, nebo dojde k odstoupení od kupní smlouvy z důvodů na straně dodavatele, nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Zadavatel je oprávněn obrátit se s výzvou s podpisu kupní smlouvy na účastníka původního zadávacího řízení, který se v provedeném hodnocení umístil jako další v pořadí. K podpisu nové kupní smlouvy dojde, pokud tento účastník uvedený v předchozí větě přistoupí na dodací podmínky, které uvedl ve své nabídce v rámci tohoto zadávacího řízení. Tento postup lze opakovat.