2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren, installeren, gebruiksklaar opleveren, onderhouden en vervangen van sanitaire voorzieningen als ook het leveren van de daarbij behorende sanitaire verbruiksartikelen binnen de gebouwen van de TU Delft.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
221777-2026 - Mededinging
Nederland – Sanitair – Sanitaire voorzieningen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire voorzieningen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000