See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: OPO.271.1.13.2025.MG
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.