See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i uruchomienie systemu do chirurgii robotycznej na potrzeby Centralnego Traktu Operacyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i uruchomienie systemu do chirurgii robotycznej na potrzeby Centralnego Traktu Operacyjnego
Vorherige Bekanntmachung: 782767-2025
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 382.154.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.154.2025 która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Zamawiający wymaga w postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w Rozdz. V ust. 12 SWZ. 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 17. Wizja lokalna. Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Osobą upoważnioną do kontaktów jest Szymon Ostrowski- Kierownik Działu Aparatury Medycznej, tel: 81 537 41 31, Dominika Chmielewska – Kierownik Centralnego Traktu Operacyjnego. Wizja lokalna odbędzie się 07.11.2025 r. oraz 14.11.2025 r. o godzinie 10:00. Zainteresowani Wykonawcy proszeni są o zgłoszenie się do pokoju 140 w bloku H. Celem wizji lokalnej jest zapoznanie się ze stanem pomieszczenia przewidzianego do instalacji i użytkowania robota operacyjnego, infrastrukturą techniczną, układem pomieszczeń, a także z ewentualnymi utrudnieniami i uwarunkowaniami organizacyjno-logistycznymi, które należy uwzględnić przy przygotowaniu oferty, dostawie, montażu i uruchomieniu robota operacyjnego. Potwierdzeniem odbycia wizji lokalnej będzie potwierdzenie obecności na liście wyłożonej przez Zamawiającego w dniu jej odbycia. Zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt. 1) ustawy Pzp, Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. Zamawiający informuje, iż odrzuci ofertę Wykonawcy w oparciu o art. 226 ust. 1 pkt. 18 ustawy PZP, jeżeli złoży on ofertę bez odbycia wizji lokalnej. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 3) Prawidłowo uzupełniony Formularz asortymentowo- cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ 4) Prawidłowo uzupełniony załącznik Parametry techniczne – sporządzone wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 5. 5) Prawidłowo uzupełniony Załącznik nr 6 do SWZ - Warunki gwarancji 6) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 7) Przedmiotowe środki dowodowe wymienione w Rozdz. V ust. 12 SWZ. 8) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 9) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup, dostawę i uruchomienie systemu do chirurgii robotycznej na potrzeby Centralnego Traktu Operacyjnego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente