See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa spoiw cementowo-mineralnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 288-10.
Beschreibung: Dostawa spoiw cementowo-mineralnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 288-10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 355936-2025
Interne Kennung: 702600125
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24911200 Kleber
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Spoiwo mineralno-cementowe - zadanie nr 1
Beschreibung: Dostawy spoiwa mineralnego i mineralno-cementowego do wykonywania obudów torkretowych i powłok natryskowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Spoiwo mineralno-cementowe - zadanie nr 2
Beschreibung: Dostawy spoiwa mineralnego i mineralno-cementowego do wykonywania obudów torkretowych i powłok natryskowych w technologii wykonywania natrysku „na mokro”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Spoiwo mineralno-cementowe - zadanie nr 3
Beschreibung: Dostawy spoiwa mineralnego i mineralno-cementowego do wykonywania tam i korków izolacyjnych, przeciwwybuchowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Spoiwo mineralno-cementowe - zadanie nr 4
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Spoiwo mineralne zbrojone włóknami z tworzywa sztucznego - zadanie nr 5
Beschreibung: Dostawy spoiwa mineralnego zbrojonego włóknami z tworzywa sztucznego do wykonywania obudów torkretowych i powłok natryskowych metodą torkretowania „na sucho”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Spoiwo mineralne i mineralno-cementowe ekspansywne - zadanie nr 6
Beschreibung: Dostawy spoiwa mineralnego i mineralno-cementowego ekspansywnego do wypełniania pustek, wykonywania pasów izolacyjnych i ochronnych oraz tam i korków izolacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Spoiwo mineralno-cementowe - membrana elastyczna - zadanie nr 7
Beschreibung: Dostawy spoiwa mineralno-cementowego - membrany elastycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 7