2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka CNC ohraňovacího lisu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní dodávka CNC ohraňovacího lisu s příslušenstvím (dále jen „Zařízení“). Je plánováno, že nákup Zařízení bude spolufinancován v rámci operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost – Úspory energie – výzva II. Zadavatel z toho důvodu uvádí, že průměrná spotřeba Zařízení při běžném provozu (ve výrobě) může být max. 5,0 kW za hodinu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42636000 Pressen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 6493