See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een ontwerper voor de begeleiding en uitwerking van het Masterplan Guldensporencollege campus 'Engineering, Centrum Leren en Werken, Design & Art School, OKAN' te Kortrijk
Beschreibung: Aanstellen van een ontwerper voor de begeleiding en uitwerking van het Masterplan Guldensporencollege campus 'Engineering, Centrum Leren en Werken, Design & Art School, OKAN' te Kortrijk
Interne Kennung: DAMAST_2024-07: ONTWERPER
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DAMAST_2024-07: ONTWERPER - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DAMAST_2024-07: ONTWERPER
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1