2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Zásada a v k.ú. Držkov II
Beschreibung: Zpracování dvou návrhů KoPÚ v k.ú. Zásada a k.ú. Držkov, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb. Díla budou sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhů pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrhy budou vyhotoveny podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb. Do obvodu KoPÚ v k.ú. Zásada je zahrnuto k.ú. Zásada mimo zastavěná území obce a ucelené lesní komplexy. Předpokládaná výměra řešeného území je 272 ha. Celková délka hranice obvodu KoPÚ je 19,758 km, z toho bude hranice s k.ú. Loužnice v délce 0,716 km převzata. Počet řešených vlastnických parcel v předpokládaném obvodu před zahájením KoPÚ je 649 a celkový počet vlastníků před zahájením je 230. Do obvodu KoPÚ v k.ú. Držkov je zahrnuto k.ú. Držkov a přilehlá část k.ú. Plavy, mimo zastavěná území obce a ucelené lesní komplexy. Předpokládaná výměra řešeného území je 312 ha. Celková délka hranice obvodu KoPÚ je 20,335 km, z toho 0,435 km je společná hranice mezi k.ú. Držkov a k.ú. Zásada. Počet řešených vlastnických parcel v předpokládaném obvodu před zahájením KoPÚ je 848 a celkový počet vlastníků před zahájením je 211.
Interne Kennung: SP5359/2022-541100
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001