See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky tonerů, válců do tiskáren a kopírek (II.)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou za Zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky tonerů, válců do tiskáren a kopírek.
Vorherige Bekanntmachung: 476704-2017
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na dodávky tonerů, válců do tiskáren a kopírek (II.)